Honor Roll, 2018-19 Quarter 2

back packs

EASTERN MENNONITE MIDDLE & HIGH SCHOOL 2018-19

A/B HONOR ROLL  – Quarter 2

( * = All A’s)

SENIORS (67%)

Amanda Aponte*

Eric Haskell

Gavin Myers

Caitlin Weaver

Lily Byer*

Zach Hatter*

Brendan Nussbaum*

Destin Witmer*

Jesse Byler*

Caroline Hayes*

Victor Pou*

Ada Zhang*

Mary Fairfield

Jessica Hess

Mike Schweigert

Felicity Zimmerman

Kerinna Good*

Isaac Huyard

Karly Stoltzfus*

McKenna Grantier

Camryn Landes

Lily Taylor

Perla Guerrero*

Grant Leichty*

Gwen Wagner*

Grace Harder*

Mike Mi

Annie Wang*

JUNIORS (65%)

Maddy Bollinger

Maya Ferrell

Aaron Moyer*

Meade Slonaker

Lane Burkholder*

Samantha Forbes*

Maira Myers*

Isaac Spicher*

Chance Church

Ava Galgano*

Cyrus Ramsey*

Abby Stapleton*

Molly Clark

Thad Jackson

Emma Resto*

Bryse Vrolijk

Lukas Early

Isabella Madrid*

Afton Rhodes-Lehman*

Julie Weaver

Meghan Eggert*

Ginny Miller*

Emma Schwertfuehrer*

Tingzhe Jack Zhao

SOPHOMORES (62%)

Gabriel Albers

Garrett Gregory*

Harriet King*

Anna Stempel*

Shay Bechler

Arwen Hertzler*

Rahel Lema*

Adam Stoltzfus*

Beiler, Kyrie*

Eli Hess

Halie Mast*

Lleyton Stutzman*

Ryan Brunk

Karla Hostetter*

Rawan Mohammed*

Anna Tieszen*

Natalie Clark*

Alex Humaniuk

Emma Myers*

Jenna Weaver*

Adrienne Cline

Riley Hutcheson*

Josh Powell

Levi Emswiler

Sunny Kim*

Ryan Shank

FRESHMEN (70%)

Malia Bauman*

Joely Ferrell

Michael Martin-Baker

Isaiah Riddle*

Ben Bellamy

Elisabeth Fink*

Anneke McDonald*

Silas Roth Sawatzky

Joelle Blosser

Anissa Gregory*

Ezra Miller

Jonathan Showalter*

Ricky Castaneda*

Adam Hatter*

Kate Mumbauer

Eiljah Spicher

Phil Diener*

Hannah Hendricks*

Miriam Rhodes*

Eli Stoll

Eli Drooger

Sydney Litwiller*

Sidney Rhodes*

8th GRADE (73%)

Marissa Clark*

Emily Hess*

Andrew Lantz*

Jonathan Piper

Naomi Diener*

Shawna Hurst*

Daniel Madrid

Luke Rogers

Joshua Early

Paige Hutcheson*

Grady McGlaughlin

Natalie Smucker

Praise Eom*

Ben Huyard*

Anna Miller*

Langdon Stutzman*

Norah Godshall*

Tyson Landes

Isaiah O’Neill

7th GRADE (60%)

Nico Fencer*

Sarah Drooger*

Drew Hatter

Sophie Hendricks

Lillye Monger

Aurora Burner

Karinna Fink*

Drew Holland*

Maddox Nichols*

Carson Cale*

Wesley Graves*

Fredrick Kweba

Tyler Shank*

Thaneisha Cedeno

Nina Harman*

Mac Lehman*

Max Stempel

Hannah Dredger*

Annika Harmison*

Miriam Loucks*

Mia Yoder*

6th GRADE (77%)

Eleanor Albers

Thomas Fairfield*

Tyler Mast*

Luga Samson*

Annika Amato*

Sabrina Forbes*

Marley McGlaughlin

Catherine Scherpereel

Isaiah Campbell

Brayden Kratz*

Miranda O’Neill*

Simon Shank

Alex Cline

Maddie Kratz

Kate Piper*

Aliyah Sommers*

Emily Compagnari

Lili Lehman*

Lucas Pou

Luke Stoltzfus

Oliver Early

Isis Long

Asher Roth Sawatzky

Justin Yoder*

Kaylee Emswiler*

Yohann Malvaez

Isaac Sachs*

Joseph Yutzy

Check out some more photos from this story

Posted in tagged:

Leave a Comment